SVĒTDIENAS BRANČS

Silrak Restorānā & Kokteiļu bārā svētdienu brančs jeb vēlās brokastis ir lielisks dienas sākums. Tējas un kafijas smaržas piepildītās telpas, apvienojot to ar rosību ap branča galdu, ir lielisks iemesls, lai pavadītu šīs vēlās brokastis nepiespiestā gaisotnē kopā ar saviem mīļajiem.

Branča koncepts ir pavisam vienkāršs - mēs esam parūpējušies par visu, lai Jūsu brīvdienu rīts iesāktos brīnišķīgi. Būsim saklājuši galdu sākot ar uzkodām, salātiem, zivju un gaļas ēdieniem, līdz pat siltajiem ēdieniem, protams, neaizmirstot arī par desertiem. Cienājaties ar visu, ko vēlaties un cik vēlaties. Galds tiek papildināts, lai katrs tiek pie sev kārotā. Branča piedāvājumā ir iekļauts citrusaugļu ūdens un sula.

Svētdienas branča cena ir 15 EUR par personu. Bērniem no 5 līdz 12 gadiem - 10 EUR. Nākamais ieplānotais svētdienas brančs: 16.07.2023. no plkst. 13:00 līdz 15:00

Uz svētdienas branču ierašanās iespējama tikai veicot savlaicīgu rezervāciju. Aicinam sazināties rakstiski vai telefoniski. Uz tikšanos brančā!
info@silrak.lv